Aksident në Shkodër, 15-vjeçari humb kontrollin e makinës dhe përplaset me murin, mbetet i plagosur bashkë me shokun e tij

Një aksident ka ndodhur në lagjen Partizani në rrugën e Komanit në Shkodër. Një mjet tip ‘Benz’ me drejtues 15-vjeçarin R.S, banues në Dobraç , ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin e një avullie. Si pasojë e përplasjes ka marrë dëmtime drejtuesi i mjetit R. S., dhe pasagjeri E. S.,16 vjeç, banues në Dobraç, Shkodër, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

‘Më datë 25.01.2022, rreth orës  19:30, në lagjen Partizani, Rruga e Komanit, Shkodër, mjeti tip Benz me drejtues shtetasin R. S., 15 vjeç, banues në Dobraç, Shkodër, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin e një avllie. Si pasojë e përplasjes ka marrë dëmtime drejtuesi i mjetit R. S., dhe pasagjeri E. S., 16 vjeç, banues në Dobraç, Shkodër, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.’- njofton policia.

M.Q./AV/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Bim: 25/01/2022 20:15

    Prindërit shqiptar

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

Ndërron jetë në moshën 67-vjeçare ylli i ‘Goodfellas’, Ray Liotta