‘Shkrimtar më i mirë se humorist’, Luiz Ejlli i përgjigjet ashpër Ermal Mamaqit

‘Shkrimtar më i mirë se humorist’, Luiz Ejlli i përgjigjet ashpër Ermal Mamaqit

Këngëtari Luiz Ejlli i është përgjigjur ashpër komentit të aktorit Ermal Mamaqin për rolin e tij në filmin “Në kuadër të dashurisë”.

Më herët në “Më lër të flas”, Mamaqi tha se Luizi iu duk aktor shumë i mirë, madje më i mirë edhe se këngëtar.

“Mirë. Ishte aktor i mirë. M’u duk aktor më i mirë se këngëtar. Kishte shumë talent”, u përgjigj Ermali.

Ky koment duket se nuk është pritur shumë mirë nga Luizi, i cili në rastin e parë kur u pyet, nuk la pa përdorur dhe ironinë në përgjigje.

“Edhe unë mendoj që Ermali është shkrimtar më i mirë se humorist. Mbaj mend që kam qenë të Panairi i Librit dhe dikush bleu një libër, të cilin e ndoqa me sy dhe kur doli jashtë, i grisi të gjitha fletët për të shitur gështenja”, tha këngëtari në ‘Më lër të flas’.

Kujtojmë se një vit më parë, Ermal Mamaqi botoi librin e tij, “Në garë me veten”.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • danaj: 03/01/2024 09:01

  O ermal ti nok je as aktor as humorist mua me dukesh tamam si klloun ziliqar.

  Përgjigju
 • Anila: 02/01/2024 19:25

  Luiz ejlli rshte model i shpirtit te bukur cun bravo.

  Përgjigju
 • Çapaçuli: 02/01/2024 11:31

  Për Ermal por*ën,rroftë modeli tallava që e ngriti aty ku është,se është një nul që në një vend vlerash ku arti është art,ai mund të ishte e shumta një klloun që mund t’a mbante për dore psh mul noka si kone. Sa për Luiz Ejllin,koha e dënoi në jetën reale ku për pak i vrau ëndrrat,por si inteligjent që është e sfidoi vehten duke u futur në Big Brother dhe ‘luftoi’ me të gjithë,duke treguar se jashtë saj një ‘luftë’ e tillë të hedh në kosh,por para publikut ai ishte një provë e gjallë dhe e vërtetë se si mund të marresh mbështetjen e tij dhe të fitosh edhe kur producentet nuk të duan fitues.

  Përgjigju
 • Ivo: 02/01/2024 11:00

  Te vjen per te dhjere, kur beni si Vipa te 2

  Përgjigju
 • Populli: 02/01/2024 09:12

  Te dy lere sec jeni po rrofte media thuaj

  Përgjigju
 • anidi: 02/01/2024 09:07

  nuk ka me legen cun dhe me legen njeri se ermal mamaqi njeri me shpirt te nxire nga zilia per arritjet e cdo njeriu turp o njeri i shpifur.

  Përgjigju
  • Matian: 03/01/2024 01:06

   Bravo esht legen egoist dhe asüak talent esht nje pler

 • Sondazhi i ditës:

  Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit