Shkrumbohen tre makina gjatë natës në afërsi të komisariatit në Lushnje (VIDEO)

Tre makina janë djegur gjatë natës në Lushnje. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 3 të mëngjesit në lagjen “Çlirimi”, në parkimin e jashtëm të një qendre tregtare.

Sipas policisë zjarri ka rënë në automjetin tip "Benz" në pronësi të shtetasit N. K., dhe dyshohet si pasojë e një shkëndijë elektrike në automjet.

Mjetet janë djegur plotësisht, dhe nga zjarri është dëmtuar pjesërisht edhe një magazinë aty pranë. Ndërhyrja e zjarrfikëse nuk ka bërë të mundur që të shmang dëmin material të krijuar. 

'Rreth orës 03:15 në lagjen “Çlirimi”, në parkimin e jashtëm të një qendre tregtare, ka rënë zjarr në automjetin tip "Benz" në pronësi të shtetasit N. K., dyshohet si pasojë e një shkëndijë elektrike në automjet.

Për pasojë janë djegur edhe automjetet tip "Audi" dhe "Fiat" të parkuar pranë automjetit tip "Benz". Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë dhe zjarrfikësja, dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.'- njofton policia.

1613717825_Sequence03.00015501.Still028.jpg

1613717833_MAKINA.jpg

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Megaoperacioni 'Kurrë mos harro’/ Zbulohen emrat e autorëve që qëndrojnë pas 3 vjedhjeve me dhunë në Tiranë dhe Durrës

Megaoperacioni 'Kurrë mos harro’/ Zbulohen emrat e autorëve që qëndrojnë pas 3 vjedhjeve me dhunë në Tiranë dhe Durrës