Shkrumbohet nga flakët gjatë natës magazina në Durrës! Dëme të shumta materiale, nuk dihet shkaku (VIDEO)

DURRËS- Një magazinë është përfshirë nga flakët gjatë orëve të para të mëngjesit në autostradën Tiranë-Durrës pasi kalon Urën e Dajlanit. Ngjitur me magazinën ndodhen edhe objekte të tjera të cilat rrezikoheshin nga flakët. Është dashur puna e zjarrfikëseve të Durrësit dhe atyre të portit detar për të vënë në kontroll flakët.

Mësohet se ka veç dëme materiale dhe nuk ka dëme njerëzore.

Policia dhe ekspertët e fushës ndodhen në vendngjarje për të përcaktuar shkakun e zjarrit.

G.MO/Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me përjashtimin e policëve që kanë përdorur Sky apo Encro Chat?×

Lajmi i fundit

SHBA: Hamasi nuk i liron gratë sepse nuk do që ato të tregojnë se çfarë u është bërë atyre gjatë robërisë

SHBA: Hamasi nuk i liron gratë sepse nuk do që ato të tregojnë se çfarë u është bërë atyre gjatë robërisë