Shkrumbohet nga flakët mjeti në ecje në Llogara! Shkak dyshohet një defekt teknik (VIDEO)

VLORË- Një makinë është shkrumbuar në rrugët e Vlorës pak minuta më parë. Drejtuesi me iniciale K.D., banues në Prishtinë ndodhet jashtë rreziku për jetën ndërsa mjeti ka dëme të shumta materiale. Dyshohet se makina ka marrë flakë aksidentalisht si pasojë e një defekti teknik.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Çmimet e hidrokarbureve, a po i mbron Bordi i Transparencës interesat e qytetarëve?×

Lajmi i fundit

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik

Autobusi i linjës Durrës-Porto Romano u përfshi nga flakët, kreu i PD Cara: Pasoje e gjendjes së mjeruar të transportit publik