Shkrumbohet nga flakët një banesë në Elbasan, dëme të shumta materiale (FOTO+VIDEO)

Një banesë ka marrë flakë në Elbasan dhe siç shihet nga pamjet është shkrumbuar e gjitha.

Megjithë ndërhyrjen e forcave zjarrfikëse, shtëpia është djegur plotësisht.

Sakaq edhe policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të përcaktuar shkaqet e zjarrit.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Tregtonin celularë kontrabandë në 5 dyqanet që kishin në Tiranë, në pranga dy vëllezërit dhe dy administratorët

Tregtonin celularë kontrabandë në 5 dyqanet që kishin në Tiranë, në pranga dy vëllezërit dhe dy administratorët