Shkup,pamje të reja si u dhuna
deputeti shqiptar Ziadin Sela 

Shkup,pamje të reja si u dhuna<br />deputeti shqiptar Ziadin Sela 
Teksa kanë kaluar pak javë nga tensionet në Kuvendin e Maqedonisë qendra për Liri publikoi fotografi ekskluzive nga sulmi  në parlament  ku ranë pre deputetë dhe gazetarë.

Në këto fotografi shihet grupi i huliganëve të cilët sulmuan deputetin Ziadin Sela.

Sipas burimeve  shkruan agjensia INA, njëri nga personat që gjendet në këtë fotografi akoma nuk është identifikuar.

Për shkak të dhunës së ushtruar deputeti Ziadin Sela u dërgua në spital ku mori ndihmën e duhur.

sela

Redaksia Online
e.m/Shqiptarja.com 

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?



×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’