Shoferi i 'çmendur' filmon veten
duke ecur me 300 km/h/ VIDEO

Një shofer në Madrid ka qenë duke ecur me një shpejtësi marramendëse në autostradë, me 300 km/orë, kur ndërkohë ka filmuar edhe veten teksa ecte po me këtë shpejtësi të çmendur.
Në video tregohen pamjet kur shoferi filmon veten teksa ecën me 300 km/orë në një autostradë në Madrid me një Audi R8.

Policia lokale ka arrestuar shoferin, i cili shënoi rekordin më të madh të arritur në një autostradë në kryeqytetin spanjoll. Sipas burimeve policore, shoferi ishte pjesë e garave ilegale, teksa autoritetet po hetojnë dhe kërkojnë shoferin tjetër të rrezikshëm, i cili gjithashtu ecte me shpejtësi marramendëse në autostradë.

a.m/Shqiptarja.com

 

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të kërkohet certifikata e vaksinimit për tu futur në bare e restorante?×

Lajmi i fundit

John

U vra gjatë aksionit anti-kanabis, ky është efektivi që u ekzekutua në Lezhë