Shoferit i shkrumbohet makina me qira në mes të autostradës Tiranë-Elbasan (VIDEO)

TIRANË- Një makinë është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Elbasan. Zjarri që ka përfshirë makinën ka qenë shumë i madh ku si pasojë automjeti është shkrumbuar i tëri.  Kjo makinë ishte marrë me qira nga shoferi i automjetit. Ndërsa shkaqet e zjarrit kanë ardhur si pasojë e një defekti teknik.

 Për shkak të djegies së plastikës dhe të gomave rreth vendit të ngjarjes janë përhapur re të mëdha tymi. Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FMN arrin marrveshjen me Ukrainën, do ta ndihmojë me një kredi prej 12.6 miliardë dollarësh  

FMN arrin marrveshjen me Ukrainën, do ta ndihmojë me një kredi prej 12.6 miliardë dollarësh