2 pushuese të huaja në Ksamil u zhdukën pasi morën një pedalion me qira, gjenden pas disa orësh

2 pushuese të huaja në Ksamil u zhdukën pasi morën një pedalion me qira, gjenden pas disa orësh

SARANDË- Dy pushuese të huaja u shpallën të humbura, pasi kishin marrë një pedalion në një prej plazheve të Ksamilit. 

Pushueset, për të cilat ende nuk dihet identiteti, kishin marrë një pedalion me qira rreth orës 12:00 dhe do shëtisnin deri në orën 15:00. 

Pasi ka kaluar ora në të cilën duhet të riktheheshin, pronarët e pedialionit janë shqetësuar, duke dhënë alarmn edhe në Policinë Kufitare.

Pas kontrolleve të policisë, pushueset u gjetën shëndoshë e mirë në Kanalin e Korfuzit në ujërat greke

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë