Shpërndante kokainë në doza, arrestohet 28-vjeçari në Fier

Shpërndante kokainë në doza, arrestohet 28-vjeçari në Fier

Foto ilustruese

Një 28-vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit, pasi është kapur duke shpërndarë kokainë të ndarë në doza.

Policia ka prangosur Fatjon Naçin, banues në Divjakë pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar, iu gjet dhe iu sekuestrua një sasi me lëndë narkotike kokainë, e ndarë në doza, gati për shitje.

'Nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në DVP Fier u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit F. N., 28 vjeç, banues në Divjakë, pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Divjakë, iu gjet dhe iu sekuestrua një sasi me lëndë narkotike kokainë, e ndarë në doza, gati për shitje.'- njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Con Kashta: 30/08/2021 08:09

    Si gjithmone keto 30 vjet Hudh e prit dhe ne darke duke ngrene bashke te gjitha palet politike

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Dhunoi bashkëshorten, arrestohet 58-vjeçari në Vlorë