Shqipëria ‘hyn në BE’ nëpërmjet peshkimit, Luca: Lajm i gëzuar miq

Shqipëria ‘hyn në BE’ nëpërmjet peshkimit, Luca: Lajm i gëzuar miq

Gjergj Luca

Biznesmeni Gjergj Luca ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë peshkatarët duke u shprehur se peshkimi është cilësuar me pikët maksimale nga BE.

Me anë të një videoje në Facebook, Luca shprehet se Iniciativa Evropiane e Stabilizim-Asociimit ka klasifikuar peshkimin shqiptar si parim i plotësimit të standarteve të hyrjes së Shqipërisë në BE.

“Një lajm të gëzuar dua të ndaj me ju miq. Iniciativa Evropiane e Stabilizim-Asociimit ka klasifikuar peshkimin shqiptar si pararojë e plotësimit të standarteve të hyrjes së Shqipërisë në Bashkimin Evropian.

Suksese kolegëve të mi peshkatarë dhe rritmi ynë le të mos ndalet”, shprehet Luca.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Shqip: 18/03/2023 22:59

  Me paret e politikanve e me pronat qe te fale qeveria je duke ba mrekullira.

  Përgjigju
  • Valdet: 20/03/2023 20:56

   Injorance si qdo here ,duhet gzuar suksesit te nje bashkombasi i cili puneson 2000 njerez ... bravo te qofte gjergj luca

 • Rruca: 18/03/2023 19:03

  Bravo "Lluca"..! E provova dhe une ,por falimentova shpejt. Pa fillu akoma "e hongra mas qafe". U ktheva nga emigracioni me ide te bukura per ti realizu ne vendin tim dhe investova gjithcka kisha fituar ne mergim,por "nuk isha i zoti" , mbi te gjitha nuk degjova miqte e mi te kur më thoshin,"kij kujdes,nese ske njeri atje lart,mos i hy ksaj pune",por une nuk i degjova,aq sa i quaja keshillat e tyre frenuese dhe qesharake. Por ja tani qe jam kthyer perseri ne mergim,nuk i dal dot para miqve te mi,te cilet tashme i vlersoj dhe i shoh me admirim ,sepse mbi te gjiha ata nuk me lane ne balte kur i humba te gjitha,kur une ne fakt dikur nuk i degjova dhe nuk i vlersova.

  Përgjigju
 • Monopoli: 18/03/2023 17:38

  Po o Georgios,të rrojë Partia!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut