POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Shqipëria mund Izraelin, Edi Rama reagon pas rezultatit (FOTO)

Edi Rama

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar një foto në rrjetin social Instagram, ku me anë të saj ka shprehur entuziazmin e fitores së kombëtares.

Në ndeshjen e luajtur ditën e sotme në ‘Elbasan Arena’, Shqipëria ka fituar 1:0 me gol të Taulant Xhakës. Falë kësaj ndeshjeje, Shqipëria merr 3 pikët e para në Ligën e Kombeve.

Për të gjithë kjo ka qenë një super ndeshje! Super fitore!

Foto e postuar në Instagram nga Rama për ndeshjen Shqipëri-Izrael.

a.de./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • peoples: 08/09/2018 03:44

    O Zija Zingili....Ai flet per sportin ty te nga mbetur ora tek anal-istet e politikes.

    Përgjigju
  • Zijai: 08/09/2018 02:17

    Sa shtepi dhe sa para neper banka DISPONON z Rama po BASHA eshte shume me interes ti MARRI vesh Populli

    Përgjigju