'Shqiponjat fluturojnë të lira në DigitAlb', kuqezinjtë dhe dardanët mbeten në ekranin kampion

'Shqiponjat fluturojnë të lira në DigitAlb', kuqezinjtë dhe dardanët mbeten në ekranin kampion

Tifozët kuqezi

DigitAlb mbetet shtëpia e të gjithë shqiptarëve të paktën deri në verën e 2028-ës. Platforma më e madhe televizive në mbarë shqiptarinë ka siguruar të drejtat televizive të ndeshjeve të Kombëtares Shqiptare deri në 2028-ën dhe Përfaqësueses së Kosovës deri në 2026-ën.

Të gjitha sfidat e kuqezinjve në Ligën e Kombeve, eliminatoret e Europianëve 2024 dhe 2028, dhe eliminatoreve të Botërorit 2026, por edhe ndeshjet miqësore, do të jenë ekskluzivitet i DigitAlb edhe për plot 6 vite të tjera.

Ndeshjet e Kombëtares Shqiptare
UEFA Liga e Kombeve 2022/23
UEFA Liga e Kombeve 2024/25
UEFA Liga e Kombeve 2026/27
Kualifikueset europiane të Euro 2024-ës
Kualifikueset europiane të Kupës së Botës 2026
Kualifikueset europiane të Euro 2028-ës
Ndeshjet Miqësore Ndërkombëtare

Të paktën deri në verën e 2026-ës, edhe ndeshjet e përfaqësueses dardane do të jenë ekskluzivitet i DigitAlb jo vetëm për territorin e Shqipërisë, por edhe atë të Kosovës.

Ndeshjet e Përfaqësueses së Kosovës
UEFA Liga e Kombeve 2022/23
UEFA Liga e Kombeve 2024/25
Kualifikueset europiane të Euro 2024-ës
Kualifikueset europiane të Kupës së Botës 2026

Jo vetëm kaq, pasi për të gjithë kompeticionet e lartpërmendura, DigitAlb ka ekskluzivitetin e të gjithë ndeshjeve, duke garantuar për abonentët përballjet më të mëdha të përfaqësueseve si Italia, Gjermania, Anglia, Holanda, Belgjika, Spanja, Franca, etj.

Ndeshjet Ndërkombëtare
UEFA Liga e Kombeve 2022/23
UEFA Liga e Kombeve 2024/25
UEFA Liga e Kombeve 2026/27
Kualifikueset europiane të Euro 2024-ës
Kualifikueset europiane të Kupës së Botës 2026
Kualifikueset europiane të Euro 2028-ës
Ndeshjet Miqësore Ndërkombëtare…


Sepse DigitAlb është platforma e të gjithë shqiptarëve…

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Kush është personi që po ndan Chiarën nga Fedez?

Kush është personi që po ndan Chiarën nga Fedez?