Shtëpi miliarderësh! Shikoni si duket vila e Afërdita Dreshajt dhe partnerit të saj

Para pak ditësh Afërdita Dreshaj njoftoi me anë të një postimi në Instastory se ajo dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kindl ishin bërë me një shtëpi të re. Afërdita dhe Jakub kanë vendosur të blejnë një shtëpi luksoze ne Michigan, ku janë njohur dhe ku Jakub jeton prej shumë vitesh.

Revista Who ka publikuar pamjet nga shtëpia e re e Afërditës dhe duhet të themi që shtëpia është mobiluar më shumë shije. Ngjyrat që mbizotërojnë në dekorin e shtëpisë janë ngjyrat neutrale; kryesisht e bardha dhe kafja. Shtëpia duket se ka shumë hapësirë dhe me aq sa mund të shohim nga dritaret, duket e rrethuar nga gjelbërimi. Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme.

1/6
A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se i kemi kapacitetet e duhura për të përballuar koronavirusin?

Komento