Shtëpia e filmit të famshëm ‘I vetëm në shtëpi’, mund të bëhet e juaja për një natë vetëm për 25 dollarë

Shtëpia e filmit të famshëm ‘I vetëm në shtëpi’, mund të bëhet e juaja për një natë vetëm për 25 dollarë

Shtëpia ku u xhirua filmi 'Home Alone'

Këtë sezon festash, të apasionuarit e filmit, ‘I vetëm në Shtëpi’, do të kenë mundësi që të qëndrojnë një natë në shtëpinë ku u xhirua filmi.

Kjo u njoftua nga Airbnb, dhe çdokush do të ketë mundësinë, që të qëndrojë një natë në shtëpinë në të famshme në botë në Çikago, atë të Kevin McCallister.

Nga 12 dhjetori, mund të prenotosh në Arbnb, të kalosh një natë atë, për një çmim qesharak, për vetëm 25 dollarë. Vetëm pak më shumë nga sa shpenzoi Kevin në dyqan për furnizime.

Buzz McCallister, vëllai i madh i Kevinit në film, do të mirëpres më 12 dhjetor personat që do ta marrin me qira shtëpinë.

Banesa ku u zhvilua filmi Home Alone dhe pjese nga filmi

 

Njoftimi i AIRNB

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Situatë e tensionuar në veri të Kosovës, a duhet të tërhiqet qeveria Kurti?×

Lajmi i fundit

Mero Baze: Viktima e madhe në Veri është humbja e SHBA si aleat strategjik i Kosovës

Mero Baze: Viktima e madhe në Veri është humbja e SHBA si aleat strategjik i Kosovës