‘Shtiru sikur je nëna ime të lutem’, ja si i shpëtoi rrëmbimit 10-vjeçari në SHBA! Babi: Sa herë shoh videon më vjen të qaj

‘Shtiru sikur je nëna ime të lutem’, ja si i shpëtoi rrëmbimit 10-vjeçari në SHBA! Babi: Sa herë shoh videon më vjen të qaj

SHBA- Një djalë 10-vjeç ka shpëtuar për mrekulli nga rrëmbimi me anë të një truku, që duket si në filma amerikan.

10-vjeçari i quajtur Semy e kishte kuptuar se një grua e kishte ndjekur që nga shkolla dhe është ndalur në një dyqan duke i kërkuar shitëses që të “shtirej” si nëna e tij.

Për fat të mirë, shitësja e ka ndihmuar dhe i ka mbyllur derën gruas. Babai i djalit tha se sa herë që shikon videon i vjen për të qarë.

B.K./M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • www.youngtribune.com: 19/11/2022 07:23

  Mendoni se ne Amerike ka vetem para dhe jete pa krime? Gaboheni. Ne Amerike ka krime me shume se ne Shqiperi per banore per meter katror. Dhe mos u ankoni per policine shqiptare kur nuk e dini se si eshte siguria per jeten ne nje vend tjeter.

  Përgjigju
  • Mimoza Llastica: 19/11/2022 11:04

   Uaaaa cna the. Rroft Policia Shqiptare

 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Pele në gjendje të rëndë shëndetësore? Vajza e legjendës tregon të vërtetën

Pele në gjendje të rëndë shëndetësore? Vajza e legjendës tregon të vërtetën