S'i mbajtën frenat, 'Benz'-i me çiftin e të moshuarve përfundon në lumin e Gjanicës (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur në qendër të Fierit mëngjesin e sotëm.

Drejtuesi i një makine tip 'Benz' në momentin që po tentonte ta parkonte nuk i kanë mbajtur frenat  dhe ka rrëshkitur në një karpat betoni në punimet që po bëhen për Gjanicën duke përfunduar në lumë.

Në makinë ndodheshin një çift  bashkëshortësh të moshuar, që nuk janë lënduar. Report Tv sjell pamjet e makinës në lumë dhe momentin kur del çifti. 

Ora 10:19
'Benz'-i me çiftin e të moshuarve brenda përfundon në lumin e Gjanicës (FOTO)
 • /b.ha./Shqiptarja.com
  Komento

  KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

   EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?  ×

  Lajmi i fundit

  Euro 2024/ Sonte ndeshja Shqipëri-Spanjë, Veliaj fton qytetarët në ‘Fan Zone’: Na pret një tjetër natë e paharruar

  Euro 2024/ Sonte ndeshja Shqipëri-Spanjë, Veliaj fton qytetarët në ‘Fan Zone’: Na pret një tjetër natë e paharruar