Si ne, ndoshta dhe më keq! Shikoni si duken vajzat VIP pa grim (FOTO)

Jo më kot  ka dalë fjala se make-up bën çudira. Para nesh vajzat VIP shfaqen në mënyrë të vazhdueshme  të kuruara në detaj, që jo rrallë kthehen në ‘depresionuese’ për vajzat e zakonshme, por dhe shpesh si udhëzuese për pamjën e tyre.

Nëse shumë VIP-e ju kanë lënë pa fjelë me pamjen e tyre të grimuar, mund të shuani tani kuriozitetin se si duken ato 'jashtë rolit'.

Nëse i shikoni me kujdes fotot mund të gjeni veten. Edhe ato duken fiks si ne!

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Itali/ Sekuestrohen 10 mijë maska në portin e Ankonës, policia italiane: Dyshohet se vinin nga Shqipëria