Si të shpëtoni nga kapsllëku me këto 5 mënyra të thjeshta

Shpenzoni para për medikamente që ju vijnë në ndihmë me problemin e zorrëve të trasha.

Ndërkohë ka vetëm 5 mënyra të thjeshta dhe popullore që ju vijnë në ndihmë për të përmirësuar punën e zorrës së trashë.

1. Pini çaj limoni me mjaltë

2. Konsumoni shumë ujë

3. Konsumoni ushqime që janë të pasura me fibra

4. Konsumoni sa më shumë kumbulla

5. Bëni pjesë të dietës tuaj kosin, por jo produkte të tjera bulmeti

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se opozita parlamentare do t'a bllokojë Reformën Zgjedhore duke votuar kundër në kuvend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Shirat do të zgjasin...parashikimi i motit për ditën e sotme