POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Sinan Hoxha feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën dedikimin e ëmbël (Foto)

Këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani

Sinan Hoxha është një nga këngëtarët më të preferuar të publikut shqiptar. Ai ishte ‘ëndrra e çdo vjehrre’ që kur nxori këngët e tij të para. Mirëpo pas shumë vitesh ylli i muzikës shqiptare u martua me Andrra Destanin, bukuroshen që e njohu në Gjermani.

Sot Hoxha ka ditëlindjen e tij dhe pikërisht bashkëshortja i ka bërë një urim shumë të ëmbël. “Gëzuar ditëlindjen jetë,”- shkruan Destani krahas një fotoje nga ceremonia e tyre e dasmës.

Foto e publikuar nga Andrra Destani 

Këngëtari feston sot ditëlindjen e tij të 43-të.  Andrra dhe Sinani janë bekuar edhe me një djalë të vogël që quhet Ansi.

fl.mi.
Komento