'Situata të pakëndshme në dashuri...', horoskopi për ditën e sotme

'Situata të pakëndshme në dashuri...', horoskopi për ditën e sotme

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Në dashuri do të ketë surpriza të mëdha. Mund të ndiheni të dashuruar dhe ndjeheni gati për ta kthyer jetën tuaj përmbys. Në punë do të keni shpengimin që dëshironi.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Në këto tre ditë përqendrohuni sepse mund të ketë shumë lajme. Në punë mos shkoni shumë larg me veprime, por mendoni gjatë ato që bëni.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Është një kohë shumë e mirë për dashurinë. Në punë, ndihuni gati për të ndryshuar kartat e fatit tuaj.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Duhet të besojmë gjithnjë e më shumë në dashuri, sepse ajo është gati të vijë. Në punë kushtojini vëmendje atyre të shenjës së Binjakëve sepse diçka mund t’ju habisë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Nëse jeni duke kërkuar me vendosmëri dashurinë, atëherë do ta gjeni. Në punë, gjërat mund të ndryshojnë këto ditë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Situatat e pakëndshme në dashuri mund të zgjidhen lehtësisht. Në punë, megjithatë, mos u përkulni para gjithçkaje që ju thonë të bëni.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Në dashuri shmangni diskutimet e gjata që nuk të çojnë askund. Edhe në punë, përpiquni të silleni në të njëjtën mënyrë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Prisni disa lajme në dashuri sepse mund të jetë momenti i duhur. Në punë përgatituni të kaloni një pengesë në formë limiti.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Në dashuri, ballafaqimi me gjëra që ju lëndojnë do të jetë një zgjedhje e mirë. Megjithatë nuk duhet t’i japim shumë rëndësi. Do të ketë disa të reja në punë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Në dashuri mund të ketë momente nervozizmi dhe polemikash. Në punën tuaj, kushtojini vëmendje asaj që bëni në punë, sidomos për ata që punojnë në kompjuter.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Përqendrimi në dashuri nuk është aq i madh. Investimi i kohës në punë mund të jetë zgjidhja më e mirë për të bërë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Duhet të bëni paqe me veten për të zgjidhur çështjet e dashurisë. Në punë, megjithatë, angazhimi do të shpërblehet gjithnjë e më shumë.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një Paketë të dytë të Rezistencës Sociale?×

Lajmi i fundit

John

Mero Baze: Përpjekje për të imituar 'bezen e kuqe të 21 janarit', për protestën e 7 korrikut