S’ka më vend për aludime! Luizi dhe Maestro i japin goditjen përfundimtare shoqërisë së tyre (Foto)

S’ka më vend për aludime! Luizi dhe Maestro i japin goditjen përfundimtare shoqërisë së tyre (Foto)

Luizi dhe Armaldo

Shoqëria e Luiz Ejllit dhe Armaldo kllogjerit është komentuar gjatë, për shkak të ulje-ngritjeve në marrëdhënien e tyre, e ndikuar nga një sërë situatash gjatë qëndrimit në shtëpinë e ‘Big Brother’ dhe së fundmi nga ftohja mes tyre që pas përfundimit të formatit televiziv.

Që pas kurthit që i ngriti duke e futur në tualet me Kristin, marrëdhënia e Luizit me Armaldon u lëkund. Mirëpo teksa shumë menduan se gjithçka kishte mbetur brenda shtëpisë së “BBV” kjo nuk është e vërtetë.

Dyshja duket se i dha fund miqësisë qe pas veprimit të Luizit edhe pse asnjëri nuk e pranoi, kjo për shkak se Armaldo vazhdimisht është munduar të mbajë një qëndrim ku nuk ka dashur të bëjë fansat e luizit t’i kundërvihen në rrjet.

Më herët ata kanë thënë se vazhdojnë të mbeten miq më njëri-tjetrin edhe pse tashmë as nuk ndiqen më në rrjetet sociale.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria rënie drastike në testimin e njohurive PISA, i kujt është faji?×

Lajmi i fundit

Erdogan: Nëse Izraeli përpiqet të vrasë anëtarët e Hamasit në Turqi, do ta paguajë shtrenjtë

Erdogan: Nëse Izraeli përpiqet të vrasë anëtarët e Hamasit në Turqi, do ta paguajë shtrenjtë