‘SKIN NOVIS’, revolucioni sot për lekurën dhe flokët

Jo më produkte që do ju duhet ti ndërroni herë pas here. Jo më të pakënaqur dhe të shqetësuar nga efektet e kremërave dhe asnjë ndryshim në lëkurën tuaj. SKIN NOVIS (www.skinnovis.com) brand i ri shqiptarë, do të afrojë produkte organike për lëkurë e flokë. Një nga formulat revolucionare, me përbërës të çmuar dhe me performancë të lartë bimore e shtazore. E pasur me përbërës aktivë që sjellin ndryshime dhe veprojnë në thellësi me efekte të dukshme. Një linjë e re organike me karakteristika unike, në të njëjtën kohë duke i dhënë koncept të ri të rutinës së kujdesit të lëkurës. Do t’ju prezantojmë këtë markë për të kuptuar çdo nuancë të vogël pas çdo produkti dhe do të njiheni me një kompani që me sakrificat dhe ëndrrat e tyre arritën të krijojnë diçka të re, unike dhe efektive për përdorim të përditshëm.

Ky është SKIN NOVIS (www.skinnovis.com) - Një brand që ofron produkte organike, ekologjike me performancë të lartë me përbërës aktivë të cilësisë më të lartë dhe me përbërës delikat të nxjerrë në mënyrë natyrale por në të njëjtën kohë shumëfunksionale. Ne formulojmë me përbërës të çertifikuar organikë, të cilët ulin në mënyrë dramatike mbetjet nga pesticidet, kimikatet e panevojshme sintetike dhe mbetjet e plehrave sintetike në përbërësit e produktit tonë. Meqenëse lëkura jonë mund të thithë deri në 60% të asaj që vendoset në të, ne përpiqemi që gjithçka të jetë e prodhuar me dashuri për lëkurë dhe flokë më të shëndetshme.

LINJA me 4 Produkte dhe 1 Coming Soon qe do të jetë produkt për bebe 

Formula Revolucionare e REPARANDO -  Regenerating Cream i cili i ofron lëkurës 3 përfitime: rigjenerim pasi stimulon prodhimin e kolagjenit, lufton rrudhat dhe si primer, bazë për kremin pudër. Ideal për të gjitha llojet e lëkurave, forcon për të ndihmuar në rezistimin e shenjave të plakjes, dhuron shkëlqim. Falë përbërësve organik, si gjalpi i dhisë depërton në 8 shtresa të sipërfaqes së lëkurës.

SOLIDUM  - Anti Hair loss Spray - Produkt kundër rënies dhe nxit daljen e flokëve të reja. I pasur me vitamina A, kompleksin e vitaminave B, E, C, D, minerale si selen, zink, hekur dhe magnez. Formuluar me përbërës të cilët nuk kanë efekte anësore si: hithra, bima e bishtit të kalit, mente që trajtojnë problemin e humbjes së flokëve, ndihmojnë në stimulimin e rritjes së flokëve tek femrat dhe meshkujt dhe nuk kanë efekte anësore.

MERIDIEM - Hydrating face cream- Ka efekt shkëlqyes në lëkurë si rezultat i vitaminës A dhe C. Shumëllojshmëria e përbërësve unikë të përzgjedhur për këtë spray hidratues janë balancuar në mënyrë perfekte për t'i dhuruar lëkurës shkëlqim, hidratim, tonifikim dhe mbrojtje nga dielli.

LAVA SOAP - Sapun me përbërës organik. Ideal për lëkurat e yndyrshme. Ndihmon në përtharjen e akneve. I pasur me vitaminat A, E dhe minerale si fosfor, kalcium, magnez dhe zink. Përbërja është krijuar posaçërisht për t’u kujdesur në mënyrë perfekte për lëkurën tuaj. 

1608713151_pr21.jpg

1608713168_pr4.jpg

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që opozita të dalë me një kandidat të përbashkët në zgjedhjet e ardhshme vendore?×

Lajmi i fundit

Videolajm/ Anija kozmike përplaset me një asteroid

Videolajm/ Anija kozmike përplaset me një asteroid