Sondazhi në Report Tv/ Cilat duhet të jenë prioritet e kryebashkiakëve të ardhshëm? Qytetarët: Vende të reja pune dhe përmirësim i shkollave

Sondazhi në Report Tv/ Cilat duhet të jenë prioritet e kryebashkiakëve të ardhshëm? Qytetarët: Vende të reja pune dhe përmirësim i shkollave

1680126861_20.jpg

Krijimi i vendeve të reja të punës dhe përmirësimi i shkollave, duhet të jenë prioritetet e kryebashkiakëve të ardhshëm në çdo qytet, mirëpo pa neglizhuar as furnizimin me ujë të pijshëm, luftën ndaj ndërtimeve pa lejë, riparimin e rrugëve, zhvillimin kulturor apo edhe mbrojtjen ndaj grave. Ky është rezultati i nxjerrë nga sondazhi i bërë nga Instituti Piepoli në bashkëpunim në Report Tv, të cilët të pyetur se “cilat janë temat që kryebashkiaku i ardhshëm i qytetit tuaj duhet të ndjekë me përparësi” kanë votuar me një vlerësim prej 8 pikë nga 10-ta maksimale.


Lajmi kryesor:

Sondazhi në Report Tv/ PS forcë e parë në 14 maj! PD e Alibeajt pikiatë! Berisha-Meta të dytët! Veliaj ‘nuk e diskuton’ fitoren në Tiranë, Këlliçi s’i kalon 38%


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Lulzim Basha komenton puthjen e Ramës me Melonin: Po sillet si yll Hollivudi

Lulzim Basha komenton puthjen e Ramës me Melonin: Po sillet si yll Hollivudi