Sot bëni kujdes, do të ketë surpriza në dashuri dhe në punë! Parashikimi i yjeve për sot

Sot bëni kujdes, do të ketë surpriza në dashuri dhe në punë! Parashikimi i yjeve për sot

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Yjet flasin për dashurinë dhe dëshirat realizohen. Për sa i përket punës, kjo ditë premton mirë edhe nëse ka ende një stres të akumuluar. Përfitoni nga fundjava për të shkëputur dhe rimbushur bateritë tuaja, qetësia juaj varet nga kjo.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të dielën rikthehet dëshira për t'i kushtuar më shumë kohë partnerit që e kishit lënë pas dore. Në punë, nëse jeni punonjës dhe nuk jeni të kënaqur me të, filloni të kërkoni përreth për ndryshim.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Kujdes nga çdo mosmarrëveshje e vogël në familje, veçanërisht me dikë nga akrepi, luani dhe ujori. Në punë mungon kënaqësia por do të vijnë propozime të reja.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Bëhuni të zënë sepse dashuria do t'ju buzëqeshë. Nëse jeni i vetëpunësuar, tani është koha e duhur për të bërë më shumë. Vetëm me shumë mund mund të prishësh konkurrencën dhe të arrish shumë suksese, ekonomike e më gjerë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të dielen agjitacioni duhet mbajtur nën kontroll për të mos prishur atmosferën në dashuri. Në punë përfundoni gjithçka në mëngjes sepse atëherë do të bëheni pak të dëshpëruar.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Kjo është një ditë e bukur për të përjetuar në maksimum emocionet e dashurisë. Nëse keni një partner, organizoni diçka të këndshme së bashku si një udhëtim jashtë qytetit. Nëse nuk e keni, mund të jetë koha ta kërkoni.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Duhet të mbani nën kontroll eksitimin për të mos prishur atmosferën në dashuri. Në punë përfundoni gjithçka në mëngjes sepse atëherë do të bëheni pak të dëshpëruar. Nga ana tjetër, është e diel kështu që do të dëshironit të pushoni, por ndonjëherë duhet të përveshni mëngët.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të dielen këto ditë mund të ketë dështime. Në punë nëse prisni përgjigje do të vijnë. Ndoshta mund të jetë koha e duhur për të kërkuar një rritje page.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Kujdes nga marrëdhëniet e vështira sepse mund të shkaktojnë disa probleme. Në punë ka debate dhe mosmarrëveshje me kolegët. Ruani qetesine sa me shumë. Ndonjëherë e dimë se nuk është e lehtë, por duhet të kafshosh gjuhën dhe të përfitosh sa më mirë nga një situatë e keqe.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Në këtë periudhë të jetës suaj duket se është e vështirë të gjeni dashuri apo t'i kushtoni kohë asaj. Në punë, nga ana tjetër, mos e nënvlerësoni veten. Jo çdo gjë po ecën në mënyrën e duhur, por do të arrini të gjeni përgjigje për problemet që ju kaplojnë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të dielën në dashuri po vjen një ditë paksa e menduar, ndaj bëni kujdes. Për sa i përket punës, gjithçka po shkon mirë ndaj vazhdoni kështu së do shkojnë punët për mrekulli.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Kujdes nga disa pasiguri të vogla në dashuri. Për sa i përket punës në dy ditët e ardhshme, bëni kujdes me investimet. Jo të gjithë po sjellin rezultatet e dëshiruara. Merrni këshilla nga një person i besuar në mënyrë që të mos bëni gabime serioze për të cilat do të përfundoni të pendoheni.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?



×

Lajmi i fundit

"Fluturo lart, Kevin, si shqiponjat! Fluturo te Zoti!" Qindra persona i japin lamtumirën 19 vjeçarit shqiptar, humbi jetën në aksident