Sot do jeni si dy pëllumba me partnerin tuaj/ Lexoni çfarë thonë yjet për ju

Sot do jeni si dy pëllumba me partnerin tuaj/ Lexoni çfarë thonë yjet për ju

DASHI 21. mars - 20. prill

Nuk do ketë planet qe do ndikoje pafundësisht ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Ne përgjithësi do ndiheni mire dhe nuk do keni as shqetësimin me te vogël. Beqaret nuk do jene te gatshëm te fillojnë një lidhje edhe pse do marrin goxha ftesa. Ne mendjen e tyre ata bluajnë te tjera gjera me te rëndësishme. Ne planin financiar keni për te pasur goxha vështirësi dhe kjo do ju mbaje paksa ne ankth.

DEMI 21. prill - 21. maj

Gjate kësaj dite do jeni si dy pëllumba me partnerin tuaj. Do ndiheni te lumtur pasi do mendoni ne çdo moment se keni gjetur personin ideal me te cilin do kaloni gjithë jetën. Beqaret do preferojnë t’i marrin gjerat shtruar dhe nuk do nxitojnë te krijojnë menjëherë një lidhje. Financiarisht do jete dite paksa delikate megjithatë me pak mbështetje dhe vendosmëri do ja dilni mbanë.

BINJAKET 22. maj - 21. qershor

Gjate kësaj dite do dini ta shprehni me shume dashurinë qe ndieni për partnerin tuaj dhe marrëdhënia me te do përforcohet. Sytë do ju shkëlqejnë te dy palëve. Beqaret nuk kane për te pasur një dite te qete. Ata do joshen nga disa persona qe ne fakt nuk janë serioze dhe do i bezdisin. Ne planin financiar mos e ndryshoni aspak strategjinë e deritanishme te menaxhimit.

GAFORRJA 22. qershor - 22. korrik

Marrëdhënia ne çift do ketë përmirësime te jashtëzakonshme gjate kësaj dite. Do bëni atë qe ne te vërtetë ndieni dhe do e lini shpirtin plotësisht te lire. Beqaret do jene mjaft tërheqës dhe sot do iu jepet mundësia te dalin me persona vërtet interesante. Mire është qe te mos humbasin asnjë rast. Me financat do ndiheni shume me rehat dhe nuk do keni frike te shpenzoni.

LUANI 23. korrik - 22. gusht

Venusi do pozicionohet keq gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift dhe problemet mund te jene te njëpasnjëshme. Nuk do hapni rruge për asnjë moment dhe për problemet do ua hidhni fajin te tjerëve. Beqaret do fillojnë një aventure te këndshme, por qe mire është ta marrin shtruar. Situata financiare do filloje dalëngadalë te konsolidohet, por edhe ju duhet te tregoni kujdesin tuaj.

VIRGJERESHA 23. gusht - 23. shtator

Do ndiheni te lumtur sot juve qe jeni ne një lidhje dhe gati për te bere gjithçka qe do ju propozoje partneri. Çdo çast ka për te qene fantastik. Beqaret as nuk do mendohen dy here për te pranuar te fillojnë një lidhje. jeta do ju ndryshoje përgjithmonë. Te ardhurat do rriten ndjeshëm fale një shume te majme qe do merrni nga një pune e mbaruar me sukses.

PESHORJA 24. shtator - 23. tetor

Tregohuni sa me te matur sot ju te dashuruarit sepse po bëtë gabime mund te keni probleme serioze me vone. Nëse ju dalin mosmarrëveshjet te vogla mundohuni te mos e dramatizoni situatën. Beqaret do ndihen te lumtur edhe ashtu si janë dhe nuk do bëjnë asgjë për ta ndryshuar patjetër statusin. Gjendja e financave do mbetet gjithë kohës e mire.

AKREPI 24. tetor - 22. nëntor

Kujdes me xhelozinë e tepruar sot ju te dashuruarit sepse mund ta humbni dalëngadalë atë qe keni ne krah. Mendoni pak me tepër për te ardhmen dhe besojini atij qe keni ne krah. Beqaret do dashurohen koke e këmbë me një mik te vjetër dhe do mundohen t'ia shprehin atij këtë gjë me mënyra nga me te ndryshmet. Financat do mbeten shume te mira.

SHIGJETARI 23. nëntor - 21. dhjetor

Venusi, perëndesha e dashurisë do kujdeset ne çdo moment për jetën tuaj ne çift sot. Do ja kaloni për mrekulli pranë partnerit. Beqaret nuk do ndihen gati te bëjnë ndryshime rrënjësore ne jetën sentimentale dhe mund te refuzojnë ftesat e disa personave. Ne planin financiar gjithçka ka për t'iu ecur për mrekulli. Kohet e fundit keni ditur t'i bëni me kujdes llogarite.

BRICJAPI 22. dhjetor - 20. janar

Kjo e sotmja nuk do jete një dite shume e qete për ata qe janë ne një lidhje. Here pas here do keni edhe debate me partnerin, te cilat fatmirësisht do zgjidhen shpejt. Beqaret duhet te mendohen disa here para se hedhin hapa ne mënyrë qe te mos lëndohen. Financat do rriten ne mënyrë te paparashikuar ne momentin qe me pak do e presin.

UJORI 21. janar - 19. shkurt

Marrëdhënia juaj me partnerin do jete shume e ngrohte sot. Do ndiheni mjaft mire pranë atij qe dashuroni dhe nuk do doni te qëndroni vetëm asnjë çast. Beqaret do jene sensuale dhe do marrin propozime te njëpasnjëshme te cilat duhet t'i shfrytëzojnë sa te munden. Ne planin financiar bëjini me kujdes llogarite, pasi ne te kundërt keni për te pasur probleme serioze.

PESHQIT 20. shkurt - 20. mars

Asgjë nuk do jete me si me pare sot për ju te dashuruarit, por gjithsesi nuk duhet humbur shpresa se gjerat do rregullohen. Mundohuni te mos jeni shume krenare dhe pranojini gabimet. Beqaret do kalojnë një dite romantike dhe jeta do ju ndryshoje përgjithmonë. Ne planin financiar duhet te merrni disa masa strikte sepse po i late gjerat pas dore do keni probleme me vone.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)