Sot është kohë e shkëlqyer për një darkë romantike, çfarë thonë yjet për ju

Sot është kohë e shkëlqyer për një darkë romantike, çfarë thonë yjet për ju

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Ju të enjten keni nevoje qe te provoni diçka paksa ndryshe, por nëse e bëni, ju mund te bëni aq shume pune sa ju duhet te kaloni ne një truk te ri përfundimisht. Është e parehatshme ne fillim, por ndryshimi gjithmonë vjen.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Ju ndiheni me produktiv se kurrë të enjten por ju mund të mos keni shume zgjedhje ne ate çka do bëni. Është një nga ato ditët ku ju jeni te sigurt se ka akoma diçka te mbetur për tu bërë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

A mund ta merrni te gjithë ditën pushim dhe te qëndroni ne shtëpi? Kjo mund te mos jete e gjitha praktike, por ju te paktën duhet te shikoni nëse mund te bëni qe familja te dale ndërsa ju pastroni.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Çdo gjë është rreth familjes të enjten, ose te paktën po nëse ju keni ndonjë gjë për te thëne mbi ketë çështje. Është një kohe e shkëlqyer për tu takuar se bashku me shokët ose te gatuani një darke romantike me një shoqe.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Modestia juaj e natyrshme është rritur të enjten ndoshta nga këmbëngulja juaj! Ju duhet te ngriheni për veten tuaj te paktën njëherë, por mund te jete shumë me e vështire sesa zakonisht.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Çfarë jeni duke planifikuar me infuzionin e së enjtës te madhe te energjive pozitive? Mos u zgjasni shume mbi ketë pyetje.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Ju duhet të shikoni nëse mund te vini në një përdorim të mirë ca nga energjitë tuaja të mira të gjithë njerëzit ne jetën tuaj janë duke u përpjekur ne mënyrat e tyre, dhe nëse ju mund tu ndriçoni shpirtrat e tyre, ju do të bëni një gjë te mirë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Ju nuk mund te kontrolloni këdo dhe çdo gjë, sigurisht, dhe energjia e madhe e së enjtës ju ndihmon qe ta përballoni dhe te hiqni dore. Është dita e përkryer për ju qe thjesht ta lini atë fëmije qe te bejë rrëmujë apo te harroni.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Jeta është duke u bere mjafte e çuditshme të enjten, por ju ne kthim mund te bëheni po aq të çuditshëm nëse jepni gjithçka tuajën! Ne fakt ju thjesht mund te doni te shikoni dhe prisni për atë qe do te ndodhe para se te bëni planet tuaja.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Energjia juaj ekstreme është duke e bere jetën mjaft te frikshme për ju dhe ata rreth jush. Mund te jete e vështirë për ju qe te parashikoni ndryshimet tuaja te sjelljes, por ju e dini qe me siguri ato do ndryshojnë, prandaj planifikoni për to.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Kafshët janë me tërheqëse dhe komunikuese me ju të enjten. Ju mund te vini re disa sekrete qe njerëzit kurrë nuk mund ti thonë juve .

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Dashuria është ne mendjen tuaj romantike dhe ndryshe dhe gjendja juaj emocionale është ajo e duhura për ta shprehur atë.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Debati për ish-agjentin e FBI, sipas jush kush ka të drejtë?×

Lajmi i fundit

Vettingu, KPK e konfirmoi në detyrë, KPA lë në fuqi vendimin për gjyqtaren Elona Toro

Vettingu, KPK e konfirmoi në detyrë, KPA lë në fuqi vendimin për gjyqtaren Elona Toro