Një ditë plot ndryshime dhe fat/ Zbuloni cfarë parashikon horoskopi për ju

 Një ditë plot ndryshime dhe fat/ Zbuloni cfarë parashikon horoskopi për ju

Foto ilustruese

DASHI
Do të jeni të gatshëm që të bëni disa ndryshime, sidomos nëse nuk ndiheni plotësisht të kënaqur me rezultatet e arritura në vendin e punës. Mund të jepni shumë më shumë dhe për këtë arsye disa propozime që kanë të bëjnë me udhëtime dhe zhvendosje, do ju duken shumë interesante. Këshillohet veçse që të jeni më të kujdesshëm me shpenzimet.

DEMI
Ndonëse ndiheni të mbushur me përgjegjësi, të angazhuar dhe me plotë probleme, parashikohet një ditë mjaft me fat nga pikëpamja sentimentale. Do të kaloni kohë cilësore me një person që ju intereson dhe që do ju lejojë që të forconi lidhjen tuaj. Këshillohet që të mos jeni të ndrojtur.

BINJAKET
Në këtë moment do të keni një sërë rezervash të cilat do të mund ti shfrytëzoni në vendin tuaj të punës. Megjithatë parashikohen disa keqkuptime, të cilat do ju tensionojnë. Mos i mbani gjërat përbrenda, por diskutoni hapur për të arritur kompromise të rëndësishme. Në dashuri do të ketë diskutime.

GAFORRJA
Parashikohet një ditë e cila ju mundëson që të rigjeni harmoninë dhe stabilitetin në vete. Edhe fiziku juaj do të rigjejë sigurinë dhe pozitivitet, ku do të ndiheni të mbushur me energji. Lini mënjanë disa tensionet e kota.

LUANI
Jeni të tensionuar dhe kjo bën që të mos keni aspak tolerancë edhe ndaj gjërave të vogla. Do të jeni të gatshëm të provokoni që të gjithë ata që ju rrethojnë, por kjo sjellje mund të rezultojë e rrezikshme për të gjithë bashkëpunëtorët tuaj. Nëse keni dyshime ose ankthe, flisni hapur me ata që duhet. Parashikohen zhvillime mjaft interesante.

VIRGJERESHA
Do të jeni mjaft triumfator dhe kjo gjë në sajë të guximit tuaj, gjë që do të shpërblejë sforcimet e bëra në vendin e punës. Kontakte dhe bashkëpunime të reja janë fare pranë. Këshillohet vetëm që të jeni më të pranishëm në jetën në çift.

PESHORJA
Parashikohet një ditë e cila nuk ju sheh në humorin e duhur. Ndoshta ka disa keqkuptime të cilat nuk arrini që ti zgjidhni me familjen ose partnerin/en dhe kjo fazë pasigurisë ju bën nervoz dhe të dekurajuar. Këshillohet që të jeni ju që të hidhni hapin e parë.

AKREPI
Ky është momenti për të treguar realisht se si jeni “gatuar”, sidomos në raport me ata që ju kanë provokuar dhe nuk kanë besuar në punën tuaj. Do të jeni të fortë, të pavarur dhe dinamik dhe për këtë arsye parashikohen fitore të mëdha.

SHIGJETARI
Mundohuni të zhdukni gjithë problemet që keni në vendin e punës, pasi tërheqja e tyre në familje ose dashuri, mund të shtojnë problemet. Ky është momenti për të menduar më shumë për veten dhe ndjenjat tuaja.

BRICJAPI
Keni ndërmarrë një rrugëtim të vështirë dhe plotë pengesa por do të dini të jeni të fortë dhe kokëfortë mjaftueshëm sa për të përballuar çdo problem në mënyrën e duhur. Një projekt i ri krijues, do ju dhurojë emocione të mëdha.

UJORI
Në këtë moment jeni në një fazë të ngadaltë, ku do të jeni të lodhu dhe shpesh do të ndiheni të mbështetur siç duhet nga kolegët tuaj dhe familja. Horoskopi i kësaj dite parashikon mundësi të mira për ti dhënë një shtysë të rëndësishme jetës suaj, si nga pikëpamja sentimentale edhe profesionale. Duhet vetëm të jeni kurajoz.

PESHQIT
Do të ndjeni të surprizuar lidhur me një vizitë të papritur e cila do ju bëjë euforik dhe melankolik në të njëjtën kohë. Një rikthim pasioni ose miqësie nga e kaluara mund të rilind sërish. Shmangni ballafaqimin me kokëfortësi lidhur me disa çështje profesionale, dhe jini sa më diplomatë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar  

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar