Sot merrni çadrën me vete, priten reshje shiu në të gjithë vendin

Sot merrni çadrën me vete, priten reshje shiu në të gjithë vendin

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim të pasuara nga reshje shiu dhe stuhi në verilindje, Juglindje dhe zonën qendrore.

Temperaturat në mëngjes do të luhaten 17-24 gradë, vlerat maksimale do te jene me rënie 28-33°C në veri deri në 33-36°C në zonën e ulët.

Era do të jetë me drejtim Veri-Lindje me shpejtësi 7-10 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3-4 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet