Sot Spanjë-Shqipëri, tifozët kuqezi nisen drejt stadiumit Dyseldorf Arena

 

Tifozët kuqezi janë nisur drejt stadiumit të Dyseldorf Arena për të ndjekur ndeshjen Spanjë-Shqipëri në orën 21:00.

Atmosfera në Dortmund është elektrizuese, ndërsa Report Tv e përcjell përmes gazetarit Ernest Koçi.

Të veshur kuqezi dhe teksa mbajnë në duar flakadanë dhe një banderolë ku shkruhet 'Tifozat Kuq e Zi', tifozët po marshojnë drejt stadiumit, për të ndjekur kombëtaren shqiptare.


Lajmi kryesor:

Euro 2024/ Dusseldorfi ‘pikturohet’ kuqezi, këngë dhe valle tradicionale! Mijëra tifozë në stadium pë ndeshjen me Spanjën, Report Tv sjell atmosferën (VIDEO)


S.B/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë