Sport – Spanjë – Formacioni më i mirë i javës në La Liga

Portali Goal.com ka publikuar formacionin më të mirë të javës në La Liga, pjesë e të cilit është edhe mbrojtesi shqiptar i Valencias, Shkodran Mustafi.
Mustafi ka treguar paraqitje cilesore gjatë tërë këtij sezoni në ligën spanjolle dhe i tillë ishte edhe në ndeshjen e fundit kundër Levantes (3-0).
Nderkohe, pjesë e këtij formacioni nuk janë as Ronaldo e as Messi.

/atsh/
 

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dëshmia e Xhaferr Kananit, që sfidoi regjimin komunist: Në Degën e Brendshme të Shkodrës, u paraqita si major i Sigurimit, i dërguar me shërbim nga Kadri Hazbiu