POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Studimi/ Qepa dhe hudhra ulin rrezikun e kancerit në stomak

Qepë dhe hudhër

Qepa dhe hudhra janë përbërës të zakonshëm dhe që rekomandohen nga mjekët për kura të ndryshme. Qepa bën mrekulli për sytë dhe zërin, ndërsa hudhra është një ilaç natyror që ul tensionin.

Por mesa duket funksionet e tyre nuk mbarojnë këtu.

Pas një studimi ka dalë përfundimi që qepa dhe hudhra kanë veprim mbrojtës ndaj kancerit në stomak.

ke.mu./Shqiptarja.com
Komento