Sulmi me armë në zyrat e PD-së, në vendngjarje Grida Duma! Basha niset me urgjencë drejt Kavajës

Pas sulmit me armë në zyrat e PD-së, kryedemokrati Lulzim Basha është nisur me urgjencë drejt Kavajës. Ndërkohë që shihet që e pranishme është dhe Grida Duma, kandidate për deputete në këtë qytet.


Lajmi kryesor:

Të shtëna me armë në zyrën elektorale të PD në Kavajë, 1 i plagosur! Basha: Atentat nga një kryeministër që e di se do humbë! Rama: Mos nxit tension, të arrestohet autori! Mister shkaqet


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ku do të pushoni këtë verë?×

Lajmi i fundit

John

Sot në orën 20:55, Report Tv risjell investigimet mbi aferat e klanit Berisha dhe privatizimin e ish klubit Partizani: Si i ka financuar Jamarbër Malltezi ndërtesat e 17 kullave në Tiranë?