Sulmi me armë zjarri në zyrën elektorale të PD-së, Report Tv sjell pamje nga vendi i ngjarjes, njolla gjaku dhe kaos në rrugë

Report Tv sjell pamje nga vendi i ngjarjes në zyrën elektorale ku u regjistruan të shtënat me armë, e për pasojë një person mbeti i plagosur. 


Lajmi kryesor:

Të shtëna me armë në zyrën elektorale të PD në Kavajë, 1 i plagosur! Basha: Atentat nga një kryeministër që e di se do humbë! Rama: Mos nxit tension, të arrestohet autori! Mister shkaqet


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ku do të pushoni këtë verë?×

Lajmi i fundit

John

Artistja që u jep 'jetë' mureve të Shkodrës përmes pikturave: Ky pasion më 'arratis' nga realiteti dhe monotonia