Sulmi me thikë/ Autori fillimisht ka plagosur punonjësin e picerisë, më pas shkoi te xhamia dhe sulmoi me thikë 4 besimtarë

1618840142_Screenshot6001.jpg

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga sulmi me thikë në xhami ku mësohet se i riu Rudolf Nikollaj ka plagosur fillimisht punonjësin e picerisë, më pas ka shkuar në xhamin përballë rrugës dhe ka plagosur 4 besimtarë. Gjendja e tyre është jashtë rrezikut për jetën.


Lajmi kryesor:

Sulm me thikë në xhaminë te Rruga e Kavajës! Autori qëllon punonjësin e picerisë dhe 4 besimtarë, arrestohet për sulm terrorist! Familjarët: Është në depresion (VIDEO)


Be.K./I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se deputetët e opozitës duhet të jenë në Kuvend dhe të mos e braktisin atë në legjislaturën e re?×

Lajmi i fundit

John

Dita e Europës: Soreca: Europa një histori e fillimeve të reja! T'i japim fund pandemisë, askush nuk është i sigurt pa qenë të gjithë të sigurt