Sulmi me thikë në xhami, autori do merret në pyetje nga Antiterrori! Në vendngjarje Gledis Nano

Report Tv mëson se Rudolf Nikollaj do të merret në pyetje nga Antiterrori, pas dyshimeve se mund të kemi të bëjmë me një sulm terrorist. Në vendngjarje është edhe kreu i Antiterrorit, Gledis Nano.


Lajmi kryesor:

Sulm me thikë në xhaminë te Rruga e Kavajës! Autori qëllon punonjësin e picerisë dhe 4 besimtarë, arrestohet për sulm terrorist! Familjarët: Është në depresion (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Propozimi i PD-së, a besoni se do të bëhet vettingu i politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Shqipëria me satelitë në hapësirë, a do të jetë Turqia dhe bashkëpunimi i saj me SPACE X 'kumbari' i lëshimit dhe menaxhimit?