Sulmi ndaj Top Channel, burime për Report Tv: Dyshohet se autorët janë larguar drejt Vlorës, dyshohet se hodhën armën në ferra! Disa të shoqëruar në polici

 

Burime për Report Tv bëjnë me dije se autorët që kanë qëlluar me breshëri kallashnikovi drejt Top Channel dyshohet se kanë ikur në drejtim të Vlorës. Disa persona mësohet të jenë shoqëruar në polici.

Që prej mëngjesit po kontrollohen kamerat e vendosura në hyrje të qytetit që kanë parë një makinë, e cila ka ndaluar dhe ka hedhur diçka në ferra që dyshohet të jetë armë. Efektivët janë në vendngjarje dhe po bëjnë kontrolle për të zbuluar çfarë është hedhur nga makina në lëvizje.


Lajmi kryesor:

Breshëri kallashnikovi drejt Top Channel, pranë Big Brother! Vritet roja, po ngrohej në kabinë! Dyshohet se autorët ikën drejt Vlorës dhe hodhën një armë në ferra


A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Borrell: BE rrit mbështetjen ushatrake dhe po përgatit angazhime afatgjata për sigurinë e Ukrainës

Borrell: BE rrit mbështetjen ushatrake dhe po përgatit angazhime afatgjata për sigurinë e Ukrainës