Superseksi Sofia Valleri si
sozia e saj Belen Rodriguez

Superseksi Sofia Valleri si<br />sozia e saj Belen Rodriguez
Topmodelja Sofia Valleri është konsideruar sozia e bukuroshes argjentinase Belen Rodriguez.

Me një fizik tepër në formë, ajo është fokusuar në punën e saj.

Por, për jetën private të 23-vjeçares me origjinë greke dihet shumë pak.

belen rodriguez

Nga fotot që shihen në rrjetet e saj sociale kuptohet që Sofia është në kërkim të dashurisë së saj.

Në njërën prej fotove ka shkruar, “kam nevojë për dashuri”.
Redaksia Online
(g.m/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Veliaj shtron Iftar për besimtarët dhe krerët e komunitetit mysliman: Të sillemi gjithmonë si në muajin e Ramazanit

Veliaj shtron Iftar për besimtarët dhe krerët e komunitetit mysliman: Të sillemi gjithmonë si në muajin e Ramazanit