Takime premtuese dhe surpriza për beqarët/ Zbuloni shenjat me fat të horoskopit

DASHI
Çiftet qe kane kaluar një periudhe te vështirë kohet e fundit, sot do ndihen me te qete dhe do keni kuptuar me mire gjithçka. Dielli do filloje te linde dhe atmosfera do ngrohet. Beqaret duhet te gjejnë mënyrën e duhur për te joshur dike sepse po gabuan gjithçka do ju kthehet ne te kundërt. Për financat fati do kthehet ne anën tuaj dhe situata do përmirësohet ndjeshëm.

DEMI
Dite shume e ndërlikuar ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Persona te jashtëm do ndikojnë tek ju dhe do ju bëjnë te debatoni edhe për gjerat me te vogla. Beqaret gjithashtu do jene te palogjikshëm dhe do bëjnë gabime te pafalshme. Problemet financiare duhet t'i zgjidhni sa me pare qe te jete e mundur sepse po i late pas dore situata mund te marre seriozisht tatëpjetën.

BINJAKET
Kjo e sotmja nuk do jete dita ideale për sektorin e jetës ne çift. Here pas here keni për te pasur edhe debate shume te zjarrta me partnerin. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te hedhur hapa kështu qe nuk do pranojnë asnjë lloj ftesa apo propozimi. Ne planin financiar do jete Jupiteri ai qe do ju mbështesë fort dhe do iu ndihmoje te mos keni asnjë lloj problemi.

GAFORRJA
Sot nuk do jeni ne humor shume te mire ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin do lere për te dëshiruar. Nuk do i përkushtoheni shume atij qe keni ne krah dhe ka rrezik qe nëse vazhdoni kështu dikush tjetër te përfitoje nga kjo gjë. Beqaret sado qe ta kërkojnë dashurinë e madhe nuk kane për ta gjetur dot. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë mire është qe shpenzimet t'i kryeni me maturi.

LUANI
Do jeni shume te vëmendshëm e te përkujdesur ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite kështu qe marrëdhënia ne çift do jete gjithë kohës elektrizuese dhe e bukur. Beqaret do kenë me ne fund dashuri me shikim te pare dhe gjithë e ardhmja do ju ndryshoje përnjëherë. Sektori i financave duhet menaxhuar me sa me shume kujdes ne mënyrë qe te mbetet sa me i mire.

VIRGJERESHA
Kjo e sotmja do jete dite plot ngjyra për ju te dashuruarit. Do jeni me humor te mire te dyja palët dhe do i shprehni ndjenjat me mënyra nga me te veçantat. Beqaret do kenë një dite disi te mërzitshme dhe asgjë e bukur nuk ka për t'iu ndodhur. Financat nuk do jene te këqija, por duke shpenzuar pafund e pa bere llogari, situata mund te pësojë edhe tronditje pasdite.

PESHORJA
Jeta juaj ne çift nuk do jete me rutine si me pare. Te dyja palët do i shtoni dozat e fantazisë dhe çdo moment ka për te qene i jashtëzakonshëm. Beqaret do këmbëngulin fort dhe do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe kane pëlqyer prej disa kohesh. Jeta për ta do marre tjetër drejtim. Buxheti nuk do jete aspak i keq, por gjithsesi po shpenzuat më me kursim situata do ju mbetet nen kontroll.

AKREPI
Jeta juaj ne çift do konsolidohet akoma me shume gjate kësaj dite. Do ia hapni zemrën njeri-tjetrit dhe do i plotësoni dëshirat reciproke. Beqaret nuk do bëjnë asgjë për ta ndryshuar statusin sepse thjesht ideja e humbjes se lirisë qe kane pasur i tmerron. Ne planin financiar nuk do jeni shume te kujdesshëm, por fale ndihmës se familjareve gjendja ka për te mbetur goxha e mire.

SHIGJETARI
Gjate kësaj dite do jeni shume me te logjikshëm ju te dashuruarit dhe do merrni ne dore frenat e jetës. Një i afërm do ketë ndikim te madh tek zgjedhjet qe do bëni. Beqaret do kenë takime mjaft premtuese dhe jeta do ju ndryshoje rrënjësisht për mire. Buxhetin mos e lini pas dore dhe mos abuzoni me shpenzimet sepse do keni probleme shume serioze qe do vazhdojnë gjate.

BRICJAPI
Sot, ju te dashuruarit do ndiheni here pas here keq për shkak te gabimeve qe keni bere me pare. Marrëdhënia me partnerin nuk do jete aspak e bukur. Beqaret me mire te jene te logjikshëm e te duruar pasi sot nuk do shfaqen mundësi shume te mira për takime. Ne planin financiar, te gjitha përpjekjet qe ju keni bere kohet e fundit do kurorëzohen me sukses dhe gjendja do jete shume e kënaqshme.

UJORI
Nëse keni pak kohe qe jeni ne një lidhje, mundohuni te mos e idealizoni shume partnerin sepse atij mund t'i rritet mendja dhe mund te mos bëjmë me shume për ju. Beqaret nuk duhet te bëjnë asgjë me zor sepse nuk do mund te përjetojnë emocione te forta. Gjerat e natyrshme janë ato me te bukurat. Me shpenzimet do jeni shume te arsyeshëm e te përkujdesur kështu qe gjendja ka për te mbetur e mire.

PESHQIT
Nuk do e keni aspak te vështirë gjate kësaj dite te ruani klimën e ngrohte ne jetën tuaj ne çift. Do i shmangni gjate gjithë kohës problemet dhe debatet e do jetoni një jete te qete. Beqaret me mire te mos nxitohen për asgjë sepse pas pak ditësh do ju vijnë mundësi edhe me te mira. Ne planin financiar keni për te pasur një dite plot me surpriza te këndshme. Përgatituni shpirtërisht sepse do ndiheni me se miri.

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i ka përmbushur pritshmëritë tuaja SPAK?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Sirena ambulance kudo'/ Kasaphanë në Bjerut pas shpërthimit! (VIDEO)