FOTO/ Takimi i Ramës me Biden në samitin e NATO-s, u ‘bashkohet’ edhe Berisha, por s’e mbajnë këmbët

FOTO/ Takimi i Ramës me Biden në samitin e NATO-s, u ‘bashkohet’ edhe Berisha, por s’e mbajnë këmbët

Foto-montazh

Në takimin e kryeministrit Edi Rama me presidentit amerikan Joe Biden në samitin e NATO-s, në rrjetet sociale me anë të memeve, kanë përfshirë edhe Sali Berishën.

Fotoja e montuar është nga momenti kur Berisha u rrezua në Kuvendin Kombëtar të PD-së.

SI.E./M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Haha: 30/06/2022 19:15

  Berisha po ju mban ere nga poshte…

  Përgjigju
 • Miri: 30/06/2022 18:04

  Sa foto e bukur se aty e ka vendin Berisha

  Përgjigju
 • Luan: 30/06/2022 18:03

  Berisha tiu fshije kepucen Rames dhe Biden

  Përgjigju
 • Bledi: 30/06/2022 17:56

  O komentues mos Hani shume sufllaqe ne vere se do helmoheni.

  Përgjigju
 • Rera: 30/06/2022 17:55

  Kto komentet e mija spo i kaloni mē, si duket lihen vetem ato qe pelqeni, po i lexon merzitet kur i shef te githa isoj (perkedhelese te qellimeve te juaja).Nuk do tju shkruaj me, shendet

  Përgjigju
 • Ham ham: 30/06/2022 17:44

  Duket si nje lloj qeni

  Përgjigju
 • Aldo: 30/06/2022 17:18

  Ky saliu si nuk ra njeher e mir ne tok se ngeli akoma aty ne krye te pd

  Përgjigju
 • Anita: 30/06/2022 17:16

  Hahahahhaha fiks aty ku duhet berisha ne tok sic e meriton nje kriminel si puna e tij

  Përgjigju
 • Sara: 30/06/2022 16:39

  Nje samit shume i rendesishem dhe me vjen mire qe ishim dhe ne pjese e saj. Berisha eshte bere per tu tallur normal vec meme

  Përgjigju
 • Sonila: 30/06/2022 16:38

  Shpresoj takimi me Ramen dhe Biden te shkoj sa me mire dhe Berishen mos ta llogarisin fare.

  Përgjigju
 • Era: 30/06/2022 16:38

  Po berisha sllogaritet fare dhe meme te tilla te bejne per te qeshur se ashtu eshte

  Përgjigju
 • Goni: 30/06/2022 16:35

  Ska vend per mashtrues si Berisha aty

  Përgjigju
 • arta: 30/06/2022 16:01

  Uroj qe takimi me Biden dhe Ramen te kete vetem perfundime te mira.Sa per berishen thjesht injorojeni dhe mos e llogarisni.

  Përgjigju
 • ela: 30/06/2022 15:59

  Po nuk ka shance qe Berisha te qendroje krah Rames sepse nuk eshte ne ate nivel dhe nuk do ta arrije kurre Ramen.

  Përgjigju
 • Geni: 30/06/2022 15:55

  Berishen e shkelin me kembe se nuk duhet gje

  Përgjigju
 • Masa: 30/06/2022 15:55

  Edhe pak dhe ithtaret e kryedallkaukut do fshijne nga rekordet Salen si neneshkrues i marreveshjes se Nato dhe kalojne "penen" firmtare Rames. Sepse hipokrizia dhe servilizmi jane bere modeli i qeverisjes dhe propogandes tipike sovjetike.

  Përgjigju
 • Olti: 30/06/2022 15:54

  Hahahaha po nuk ka vend per Berishen aty

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Ndicka rrëzohet në fushë, shtyhet Udinese - Roma! Inter lë festën e titullit për në derbi, ndalen Milani dhe Napoli

GOLAT/ Ndicka rrëzohet në fushë, shtyhet Udinese - Roma! Inter lë festën e titullit për në derbi, ndalen Milani dhe Napoli