Tare për Report Tv: Në bashkëpunim me Policinë e shtetit, u dërguam 2 autobusë

Nëpërmjet ekranit të Report Tv, zv. ministri i Jashtëm, Agron Tare ka konfirmuar që qytetarëve në Rinas u janë dërguar dy autobusë, që do të bëjë shpërndarjen e tyre në shtëpi.

"Maksimumi për 30 minuta do të vijnë dy autobusë. Falënderoj Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë, veçanërisht  një nga drejtuesit Mithat Tolën organizuan që të vijnë autobusët dhe do dërgohen në shtëpi", tha Tare. 


Lajmi kryesor:

Me më shumë se dy orë pritje në Rinas, nisen drejt shtëpisë shqiptarët e atdhesuar! Pas raportimit të Report Tv, 2 autobusë nisen drejt Tiranës dhe rretheve


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhej të hiqeshin kufizimet në zonat e kuqe dhe të hapej edhe fundjava?×

Lajmi i fundit

John

Rama thumbon opozitën: Rreziku i virusit është real, jo revolucion imagjinar me karakatinën e teatrit (VIDEO)