Tayna pjesë e kopertinës së revistës gjermane 'Life'

Tayna

Këngëtarja Tayna nuk kanë të ndalur me sukseset e saj.

Ajo ka shumë pak në tregun muzikor, por është pritur shumë mirë edhe nga fansat shqiptare dhe ndërkombëtare.

 Së fundmi, bukuroshja nga Prizreni është përzgjedhur nga revista e njohur gjermane, “Life” për muajin tetor dhe është e para artiste nga Kosova, që shfaqet në kopertinën  e kësaj reviste.

Revista në llogarinë zyrtare në Instagram ka shkruar. “Kopertina e revistës “Life”, për tetor të vitit 2019 me reperen më të mirë të momentit Tayna. Artistja e parë shqiptare në ballinën e një reviste gjermane".

Postimi i revistës "Life"

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Basha kryeministër e Rama president', a do të ishit dakord me këto poste për kryetarët e partive të mëdha pas vitit 2021?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ish- volejbollistja shkodrane humb jetën nga koronavirusi