Të dehur dhe pa leje drejtimi, në arrest 3 persona. Midis tyre një 18 vjeçar

Të dehur dhe pa leje drejtimi, në arrest 3 persona. Midis tyre një 18 vjeçar

Tre persona janë arrestuar nga Policia e Fierit. Sipas kësaj të fundit, dy nga tre të arrestuarit janë kapur në flagrancë duke drejtuar mjetin pa leje drejtimi, ndërsa i treti po ngiste makinën nën efektin e alkolit.

Të arrestuar janë përkatësisht:

Një 18 vjeçar me inicialet XH. A, banues në Fier. Drejtonte motoçikletën tip "LIFAN" pa leje drejtimi.

Një 28 vjeçar me inicialet E.R, banues në Fier. Drejtonte motoçikletën tip "LONXIN" pa leje drejtimi.

Një 44 vjeçar me inicialet B.B, banues në Patos. Drejtonte automjetin tip "Benz" në gjendje të dehur.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Aktivitetet e kulturës sot: Në kinema ‘Alexandër’, filmi që përfaqëson Shqipërinë në ‘Oscar’! Nis ‘Tirana Gate 2023’! Trupa e Cirkut në Durrës!

Aktivitetet e kulturës sot: Në kinema ‘Alexandër’, filmi që përfaqëson Shqipërinë në ‘Oscar’! Nis ‘Tirana Gate 2023’! Trupa e Cirkut në Durrës!