Të dielen hëna jep emocione të forta... horoskopi për ditën e sotme

Të dielen hëna jep emocione të forta... horoskopi për ditën e sotme

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Në dashuri të shtunën është dikush që të bën zemrën të rrahë dhe nëse je i bindur, bëje atë. Në punë gjithçka po shkon mirë. Marrëdhënie të mira me kolegët e shenjës së demit.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të dielen kjo ditë është shumë e mirë për ndjenjat dhe duhet të përpiqemi të përfitojmë nga favori i yjeve. Nuk ka asnjë lajm të madh në punë dhe po ashtu në dashuri.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të dielen hëna jep emocione të forta, mjafton të dini se me kë t'i ndani ato. Në punë jeni të respektuar nga të gjithë. Prandaj mund të bëni propozime dhe kërkesa, sepse jeni të parë dhe të vlerësuar shumë. Prandaj, ata rreth jush mund t'i marrin në konsideratë idetë tuaja.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Lajmet e mira po vijnë të dielen në dashuri edhe nëse nuk e dini ende se çfarë dëshironi. Ka pak lodhje në punë por ka ende vend për t'u rritur. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë dhe do të arrini të merrni kënaqësi të madhe në çdo fushë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të dielen mos kini frikë të hidheni në një lidhje të re, veçanërisht nëse ndjeni diçka të fortë. Në punë, kushtojini vëmendje vetëm mundësive të dukshme dhe atyre të rëndësishmeve.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të dielen jeta e dashurisë duhet përballuar pa frikë, dilni përpara. Në punë nuk jeni plotësisht të kënaqur, do të dëshironit të bënit diçka më shumë në përputhje me pasionet tuaja. Ndoshta duhet të shikoni përreth dhe të filloni një ndryshim të peizazhit. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Gjatë ditës së diele në këtë ditë mbërrijnë emocione të bukura, shijojini të gjitha. I mirë në punë për të ardhura edhe nëse dëshironi stimuj të rinj. Nuk është vetëm transferta bankare që vlen në fund të muajit, edhe nëse është thelbësore dhe shpërblyese.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të dielen do të mund të përjetoni emocione të forta me partnerin tuaj. Në punë, megjithatë, mbajeni natyrën tuaj nervore larg. Ndonjëherë keni shpërthime shqetësuese zemërimi. Numëroni deri në dhjetë përpara se të hapni gojën.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të dielën dita ju shtyn drejt një rikuperimi të bukur në dashuri. Në punë, kini kujdes me kolegët tuaj, ata mund t'ju bëjnë një mashtrim. Në fakt, jo të gjithë janë të sinqertë dhe korrektë, ka nga ata që do të përpiqen të vendosin çelësin në timon, ndoshta sepse e kanë zili suksesin tuaj.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Në dashuri është ende një kohë kaosi, por në punë besoni më shumë në veten tuaj, nuk ju mungon asgjë. Në të vërtetë, është pikërisht në ditë si kjo që ju duhet të arrini gjëra të mëdha, siç nuk keni bërë deri më tani. Së shpejti mund të shëroheni dhe të merrni kënaqësi të madhe.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të dielën do jeni mjaft konfuz sidomos në sferën sentimentale. Në punë prisni telefonata interesante. Ndoshta ka ardhur koha për të vlerësuar thirrjet dhe propozimet e reja.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të dielen mos lejoni që ngjarjet t'ju rrëzojnë, përballuni me dashurinë dhe jetën me vendosmëri. Po vjen një ndryshim i madh në punë. Ndoshta është koha për të kërkuar stimuj të rinj sepse jeni të lodhur nga rutina e zakonshme.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Shpërthen edhe një tren tjetër në hekurudhën ruse në Siberi

Shpërthen edhe një tren tjetër në hekurudhën ruse në Siberi