'Ta dua shpirtin', Rike Roçi në një lidhje dashurie me boksierin shqiptar

Rike dhe Krist

Boksieri shqiptar Krist Prenga dhe Rike Roçi janë në një histori dashurie.

Këtë lajm e konfirmoi ish-banorja e Big Brother, Rike Roçi, e cila nuk ka duruar të shprehte ndjenjat për boksierin shqiptar.

Në një postim në rrjete sociale, ku shfaqet përqafuar me Krist Prengën, Rike Roçi ka bërë urimin special.

“Ti je njeriu me zemrën më të madhe që kam njohur në jetën time… të uroj që Zoti të ndriçojë jetën tënde duke të udhëhequr gjithmonë në rrugën e lumturisë.

Gëzuar ditëlindjen dhe që kjo datë të përsëritet për shumë vite të gjata, të mbushura me paqe, gëzim, shëndet dhe suksese. Ta dua shpirtin Krist Prenga”, hkruan Rike Roçi në postimin e saj në rrjete sociale.

Pak javë më parë, në media qarkulloi lajmi se Rike Roçi dhe Krist Prenga ishin të lidhur, por ata e mohuan duke thënë se thjesht po njiheshin.

Postimi i Rikes

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se partitë politike do ta respektojnë kuotën gjinore, 30% gra në listat fituese të kandidatëve për deputetë?

Komento

Komente

  • Rocku Prengu: 24/01/2020 15:17

    Bravo Rike Rocki!!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Si do të votohet në Kryeqytet? Ja si do të ndaheshin deputetët nëse zgjedhjet do të bëheshin sot