Të gjitha çështjet e pazgjidhura të zemrës duhet të adresohen... horoskopi për sot

Të gjitha çështjet e pazgjidhura të zemrës duhet të adresohen... horoskopi për sot

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të gjitha çështjet e pazgjidhura të zemrës duhet të adresohen. Nëse ka pasur grindje dhe diskutime, është më mirë të sqaroheni dhe të gjeni një mënyrë për të zgjidhur dhe rivendosur paqen. Në punë duhet të shtrëngoni dhëmbët sepse shumë shpejt do të keni kënaqësi të mirë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të premten në këtë periudhë nuk po i kushtoni vëmendje të mjaftueshme dashurisë, megjithatë përpiquni t'i gdhendni pak hapësirë ​​të dashurit tuaj. Në punë ka shumë intolerancë por përpiquni të mos e humbni durimin.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Hëna ndihmon për të menaxhuar më mirë ndjenjat dhe për të kuptuar se cilin hap dëshironi të bëni me partnerin tuaj. Në punë është një periudhë e korrjes së gjithçkaje që është mbjellë më parë. Ju keni bërë kaq shumë përpjekje dhe tani është koha për të korrur shpërblimet.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Një lajm i mirë do të vijë për ata që e duan njëri-tjetrin me hënën dhe Venusin të favorshëm nga e premtja. Është një kohë e mirë në punë dhe mund të vijnë edhe ndryshime të papritura. Bëhuni gati dhe nuk do të zhgënjeheni, ndryshimi nuk duhet t'ju trembë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të premten dita është ideale për të përjetuar emocionet në maksimum, ndaj përpiquni t'i kushtoni pak kohë partnerit tuaj. Në punë duhet të përpiqeni të ruani nervozizmin.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Ju bëni kujdes në marrëdhëniet me të tjerët sepse hëna nuk është e favorshme. Ju rrezikoni të debatoni me ata që ju rrethojnë, duke filluar nga familjarët apo kolegët. Mund të ketë edhe tension me partnerin, më mirë të sqaroheni përpara se të bëni gabime.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Po kaloni një kohë të mirë për dashurinë dhe në punë do mund t'u tregoni të gjithëve se çfarë jeni të aftë. Ju keni mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë, demonstroni aftësitë tuaja dhe nga çfarë jeni krijuar.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të premten diskutimet e dashurisë duhet të shtyhen sepse të shtunën nuk është dita e duhur për të ngritur tonin. Gjithçka po shkon mirë në punë, por është më mirë të mos pushoni në dafinat tuaja.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Hëna është e kundërt kështu që mund të ketë disa debate me partnerin tuaj. Në punë jeni në mëshirë të ngjarjeve por shumë shpejt do të vijë pak më shumë stabilitet. Për fat të mirë vera është afër dhe për ju do të jetë periudha e rikuperimit dhe rilindjes.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Kjo nuk është një kohë e mirë për dashuri, ndaj duhet të jeni të duruar. Në punë, nëse dikush ju ofron një marrëveshje, mos e pranoni menjëherë por kontrolloni me kujdes çdo klauzolë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të premten qielli flet për emocione të bukura edhe nëse dikush nga shenja mund të ketë disa dyshime dashurie. Në punë, vendosni bast gjithçka për idetë tuaja.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Nuk është një ditë e lehtë për dashurinë dhe mund të ketë debate. Mundohuni të qartësoheni dhe mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi. Në punë, ata që janë të përgatitur do të korrin frytet e angazhimit të tyre. Megjithatë, nuk mund të ndiheni keq nëse nuk jeni përkushtuar dhe dikush ju tejkalon.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol