‘Të martën në dashuri është më mirë...’, horoskopi për ditën e sotme

‘Të martën në dashuri është më mirë...’, horoskopi për ditën e sotme

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Fundi i muajit sjell pozitivitet dhe energji të reja në dashuri. Për sa i përket punës, mund të jeni pak të dyshimtë për hapat e ardhshëm. Mundohuni të kuptoni se cilën rrugë duhet të ndiqni nëse nuk doni të bëni gabime të mëdha.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të martën në dashuri ka një dozë të mirë energjie që duhet shfrytëzuar në maksimum. Për sa i përket punës, është mirë që punët e papërfunduara t'i shtyni për javën e ardhshme.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Në dashuri duhet të përpiqeni të diskutoni ballë për ballë me partnerin për t'u sqaruar. Në punë nuk jeni plotësisht të kënaqur por jeni të përkushtuar për të planifikuar një të ardhme të re.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Në dashuri duhet të jeni të duruar. Megjithatë, sa i përket punës, yjet ndihmojnë edhe nëse mund të lindin grindje apo keqkuptime në zyrë. Mundohuni të mos debatoni pa nevojë me kolegët dhe eprorët, nuk ia vlen.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të martën në dashuri duhet të jetoni në maksimum emocionet tuaja dhe të mësoni nga gabimet e së shkuarës. Në punë është më mirë të mos prisni përgjigje të menjëhershme por të jeni të duruar.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Në dashuri duhet maturi, sidomos në këtë ditë. Në punë, mos shani, por merrni gjërat më diplomatike. Ne kemi nevojë për më shumë qetësi dhe për të mos u kapur nga ankthi, veçanërisht kur diçka nuk shkon ashtu siç dëshironi.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Shumë pak qetësi kthehet në dashuri dhe gjithashtu mundësia për të takuar dikë të ri. Në punë është një ditë e mirë plot energji. Shfrytëzojeni sa më shumë për të treguar se nga çfarë jeni krijuar dhe për të marrë kënaqësi të madhe.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të martën marrëdhëniet e qëndrueshme favorizohen në dashuri dhe mund të hedhin themelet për një të ardhme rozë. Në punë është Jupiteri që i jep dorën për tu rikuperuar.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Kjo është dita është ideale për emocione, mos i nënvlerësoni njohjet e reja. Ndoshta dikush i takuar tani mund të dalë i veçantë, madje edhe shpirti binjak i shumëpritur dhe i ëndërruar.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Në dashuri fundi i muajit është shumë interesant ndaj lërini emocionet tuaja. Në punë, ka shumë gjëra për të menaxhuar, por përpiquni të ndani kohën tuaj. Ju duhet të jeni me njerëzit e dashur, të shijoni pak relaksim dhe të bëni hobi.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të martën në dashuri është më mirë të mos rrezikoni të shkoni shumë larg. Sa i përket punës, megjithatë, vijnë përgjigjet dhe konfirmimet. I keni pritur për një kohë të gjatë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Në dashuri hëna është në anën tuaj dhe ofron emocione për t'u përjetuar në maksimum. Në punë mirë për bashkëpunime të reja, por ju duhet të jeni ai që do të vendosni oraret dhe ndërrimet.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Superliga bëhet 'lëmsh', ndryshojnë sërish oraret për javën e 7-të (AGJENDA)

Superliga bëhet 'lëmsh', ndryshojnë sërish oraret për javën e 7-të (AGJENDA)