Të shtëna me armë në Sarandë, policia dhe FNSH nisin krehjen e zonës, për zbulimin e autorit

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në qytetin e Sarandës gjatë mbrëmjes së sotme, duke vënë në alarm policinë. Ngjarja ka ndodhur në orën 21:40, në fshatin Gjashtë të Sarandës, lart në kodër.

Dyshohet se një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër, për arsye ende të panjohura. Efektivët e policisë Sarandë dhe forca të FNSH-së ndodhen në zonë dhe po verifikojnë nëse ka të lënduar dhe kush është autori.

Policia ka nisur krehjen e zonës, ndërsa vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?

Komento

Komente

  • www.youngtribune.com: 07/08/2020 02:51

    Policia mbasi krehu zonen gjeti vetem gezhojat.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

U akuzua se nxori në pritë Azem Hajdarin, Klosi i përgjigjet Berishës: Absurditet, nëse do ishte e vërtetë kjo implikonte Fatos Nanon dhe jo mua! Vdekja e tij i interesonte Saliut