Të shtëna me armë zjarri në ajër tek 'Fusha e Aviacionit'! Gjendet një gëzhojë, policia në kërkim të autorit

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë mbrëmje në Tiranë. Mësohet se një person ka qëlluar me pistoletë manovër në ajër.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave. Sakaq, në cilësinë e provës materiale është sekuestruar një gëzhojë.

Autori është identifikuar nga policia ndërsa këta të fundit kanë ngritur pika kontrolli për të bërë të mundur arrestimin e tij.

/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!